محمد کرامتی فر

KERAMATIFARبیش از ۲۴ سال از اولین Hello World! ای که  با COMODORE 64 نوشتم میگذره و از همون لحظه تا به امروز، برنامه نویسی رو از اساتید و مهندس های بزرگی یاد گرفتم و به دانشجوهای زیادی آموزش دادم که خیلی هاشون الان اساتید بزرگی هستند. با پوزیشن های  برنامه نویس، مدرس، مشاور فنی و مدیر فنی، بارها طعم شیرین موفقیت و بعضی وقت ها هم طعم تلخ شکست رو با تیم های مختلف کوچک و بزرگ تو کشورهای مختلف، به زبان های مختلف، تجربه کردم.اما همچنان تشنه یاد گیری و یاد دادنم، ذوق موفقیت و هیجان تجربه های جدید با آدم های جدید در پروژه های جدید باعث میشه خیلی وقت ها باورم نشه که بیش از ۲۴ سال از اولین Hello World زندگیم گذشته …

SQL Commands

انتشار: ۱۳۹۲
افزایش پرفرمانس در php

PHP Performance

انتشار: ۱۳۹۲

Advance PHP Security

انتشار: ۱۳۹۵
php-security-book
laravel

Laravel

انتشار: ۱۳۹۷

آخرین مطالب

برنامه نویسی Object Oriented (شیءگرا) چیست؟

برنامه‌نویسی شیءگرا  (به انگلیسی: Object-Oriented Programming) (به‌اختصار: OOP) یک شیوه برنامه‌نویسی است، که ساختار  اصلی آن، آبجکت ها می‌باشند.

Mob Programming چیست؟

برنامه نویسی Mob یک رویکرد توسعه نرم افزار است که در آن کل تیم روی یک چیز، در یک زمان، در یک فضا و در

طراح UI/UX کیست و چه وظایفی دارد؟

امروزه، زندگی تمامی انسان‌های روی کره‌ی خاکی به صورت مستقیم یا غیرمستقیم به اپلیکیشن‌ها و وب‌سایت‌هایی وابسته است که از طریق رابط کاربری (user interface)

MobProgramming

Mob Programming چیست؟

برنامه نویسی Mob یک رویکرد توسعه نرم افزار است که در آن کل تیم روی یک چیز، در یک زمان، در یک فضا و در یک رایانه کار می کنند. این شبیه به برنامه نویسی زوجی است که در آن دو نفر در یک رایانه می نشینند و همزمان روی یک کد با هم همکاری می کنند.

ادامه مطلب »

طراح UI/UX کیست و چه وظایفی دارد؟

امروزه، زندگی تمامی انسان‌های روی کره‌ی خاکی به صورت مستقیم یا غیرمستقیم به اپلیکیشن‌ها و وب‌سایت‌هایی وابسته است که از طریق رابط کاربری (user interface) خود با کاربران ارتباط برقرار می‌کنند، به آن‌ها اطلاعات می‌دهند، از آن‌ها اطلاعات دریافت می‌کنند و دستورات آن‌ها را گرفته و اجرا می‌نمایند. بنابراین، نیاز به استخدام طراح UI/UX در سازمان ها روز به روز بیشتر می‌شود.

ادامه مطلب »